Nowoczesne programy odchudzające

Świat odchudzania – Poznań, to kompleksowa oferta usług i produktów sprzyjających utracie masy ciała. Odchudzanie z naszym zespołem specjalistów polega na opracowaniu profesjonalnej diety na podstawie indywidualnych potrzeb i wymagań. Jednakże redukcja wagi to nie tylko dieta, ale także specjalistyczny, dopasowany do możliwości fizycznych, trening oraz profesjonalny masaż. Zapraszamy na kurację odchudzającą mieszkańców Poznania i Lubonia.

Na kompleksową ofertę indywidualnego programu odchudzającego składa się:

 • trening pod okiem trenera personalnego;
 • doradztwo i konsultacje w temacie zdrowego trybu życia oraz odpowiednich ćwiczeń;
 • dopasowana do fizjologicznych wymagań organizmu dieta;
 • doradztwo żywieniowe: suplementacja dobierana indywidualnie pod daną osobę;
 • regeneracyjny masaż.

Korzystanie z indywidualnego programu odchudzającego pozwala integrować niezbędne czynności przyspieszające odchudzanie, zapewniając przy tym doskonałą skuteczność, przy dużej oszczędności czasu.

Personalny trener fitness to specjalista z którego usług korzystać mogą nie tylko gwiazdy filmowe czy sportowcy. Dzisiaj, także osoby zamieszkujące Poznań, Luboń i ich okolice mają możliwość osobiście przekonać się, jak wielkie korzyści daje odchudzanie razem z trenerem indywidualnym! Zachęcamy do tego, aby już dziś umówić się na pierwsze bezpłatne spotkanie konsultacyjne – wystarczy zadzwonić pod numer 518 462 455!

Treningi odbywać się mogą w domu Klienta, w zaprzyjaźnionym klubie fitness lub też na świeżym powietrzu. Ich intensywność oraz częstotliwość, jak również czas, ustalane są indywidualnie – tak, aby w pełni sprostać wymaganiom oraz potrzebom Klienta.

Odchudzanie w Poznaniu czy też Luboniu, zdrowo, skutecznie i dyskretnie? Z nami jest to możliwe! Nie czekaj dłużej – przekonaj się, co mogą Ci zaoferować profesjonalny trener personalny oraz doradca żywieniowy! Umów się na bezpłatną i niezobowiązującą rozmowę konsultacyjną!

Zapraszamy do poznania naszego zespołu:

 • trening pod okiem trenera personalnego;

Celina Jelonek

Doświadczona dietetyczka od wielu lat pracująca z osobami otyłymi, sportowcami oraz osobami posiadającymi problemy zdrowotne.

Dietetyczka o dużym doświadczeniu w pracy ze sportowcami oraz osobami mającymi problemy z nadwagą i innymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Jest absolwentką poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego, gdzie studiowała dietetykę i żywienie człowieka. Uzyskała tytuł magistra na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka – specjalizacja: żywienie człowieka. Ukończyła także studia inżynierskie na specjalizacji dietetyka (kierunek: Technologia Żywności i Żywienia Człowieka). Ma na koncie uczestnictwo w takich kursach, jak Audytor Wewnętrzny Systemów Zapewniania Bezpieczeństwa Żywności wg HACCP czy też Zasady Żywienia i Suplementacji w Sporcie. Klientom Świata Odchudzania gwarantuje profesjonalną pomoc w obszarze dietetyki, nakierowaną na indywidualne rozwiązania.

Dawid Jakubowski

Posiadający wieloletnie doświadczenie w treningach fitness oraz siłowych, trener personalny. Jest instruktorem kulturystyki i fitness na AWF w Poznaniu. Zdobyta przez niego praktyka, sprawia, że dysponuje dużą wiedzą w zakresie metod treningowych, jak i innych form aktywności ruchowej, których zadaniem jest redukowanie tkanki tłuszczowej oraz zdobywanie dobrej kondycji. Indywidualne podejście do każdego Klienta powoduje, że współpraca z nim daje gwarancję skutecznego realizowania postawionych celów. Jego fachowość potwierdzają wyniki podopiecznych, którym pomógł osiągnąć właściwą formę.

Mateusz Kubacki

Masażysta mający na swoim koncie wieloletnią praktykę w zawodzie. Ukończył AWF w Poznaniu (temat pracy magisterskiej: Masaż jako element odnowy biologicznej) oraz Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii z Poznania (kierunek: masaż w odnowie biologicznej, temat pracy – Masaż w kompleksowej fizjoterapii stosowanej w odnowie biologicznej). Podczas swojej pracy miał styczność z szerokim spektrum przypadków:
 • współpracował z NZOZ „Arnika” (przy Przychodni Lekarzy Rodzinnych w Poznaniu);
 • wspomagał niepełnosprawne dzieci z Warsztatów Terapii Zajęciowej „Promyk” z Dopiewca;
 • uczestniczył w rehabilitacji osób po ciężkich wypadkach i kontuzjach;
 • wspomagał profesjonalnych sportowców;
 • zapewniał fachowe wsparcie osobom odchudzającym się.

Swoje usługi świadczyć może w domu Klienta.

Radosław Ignatów

Trener osobisty oraz doradca żywieniowy z ogromnym doświadczeniem. Jako właściciel i pomysłodawca firmy Świat Odchudzania, oferuje fachową pomoc w każdym przypadku, zapewniając indywidualne podejście oraz pełne zaangażowanie. Jest jednym z niewielu ekspertów w Polsce, specjalizujących się w kompleksowym odchudzaniu oraz nowoczesnych formach treningowych. Przeprowadza profesjonalne treningi w warunkach domowych, jak również w terenie. Cieszy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Z jego usług korzystało wiele osób ze świata show biznesu oraz polityki, którym pomógł osiągnąć pełną przemianę sylwetki. Pracuje także jako instruktor kulturystyki i fitness na AWF w Poznaniu.

Rafał Adamski

Ukończył WSPiA w Poznaniu (kierunek: fizjoterapia na Wydziale Zdrowia Publicznego) oraz poznańską AWF (uzyskał tytuł magistra fizjoterapii). Jest specjalistą w zakresie fizjoterapii i rekonwalescencji pourazowej – także w cięższych przypadkach, gdzie powrót do dobrej formy po wypadku czy kontuzji wymaga naprawdę fachowej wiedzy. Doskonały trener osobisty oraz masażysta – ukończył m.in. kurs masażu tkanek głębokich. Wieloletnia praktyka trenerska i doświadczenie, które zdobył jako fizjoterapeuta, sprawia, że może zapewnić skuteczną pomoc każdej osobie, z jaką będzie współpracował.